diy.lv - praktiski padomi - uztaisi pats !

Rakstos

Kā nopirkt sabiedriskā transporta „stundas” biļeti?

Lietotāju novērtējums:  / 0
SliktākaisLabākais 

Kā nopirkt sabiedriskā transporta „stundas” biļeti?

No 1. jūlija Rīgas sabiedriskajā transportā tika ieviestas „stundas” biļetes. Rīdzinieka kartes īpašnieki var iegādāties vienas stundas biļeti par 1,15 eiro darbdienām un 0,60 eiro brīvdienām. Nerīdzinieki var iegādāties stundas biļeti pēc Rīgas satiksmes tarifa – 2,30 eiro.

Kā nopirkt sabiedriskā transporta „stundas” biļeti?

Rīdzinieka kartes īpašnieki vienas stundas biļeti darba dienām var iegādāties par 1.15 EUR, strādājošiem pensionāriem šī biļete maksās 0.60 EUR, bet studentiem 0.30 EUR, savukārt vienas stundas biļeti brīvdienām par 0.60 EUR. Turpretī personas, kuru lietošanā nav Rīdzinieka kartes, 1 stundas biļeti var iegādāties par 2.30 EUR un ielādēt to e-talonos.

Iegādājoties šādu biļeti, pasažieris stundas laikā varēs veikt neierobežotu skaitu braucienu ar pārsēšanos. Turklāt pēdējo braucienu pasažieris drīkstēs reģistrēt biļetes derīguma termiņa 59. minūtē un tālāk braukt līdz maršruta galapunktam, neatkarīgi no ceļa ilguma. Tas nozīmē, ka pat tad, ja stunda ir pagājusi, taču autobuss vai trolejbuss vēl nav nokļuvis līdz nepieciešamajai pietruai, izkāpt no transportlīdzekļa nav nepieciešams.

Svarīgi reģistrēt Rīdzinieka karti pie validatora katru reizi, kad tiek mainīts transportlīdzeklis!

Pārsēsties iespējams uz jebkuru transportlīdzekli. No autobusa uz tramvaju, no tramvaja uz trolejbusu.

Minibusos „stundas” biļetes nedarbosies.

Biļete piecām dienām

Tiem pasažieriem, kuri nestrādā katru dienu, ieviests jauns pakalpojums - 5 biļetes 24 stundām, kas izmantojamas 15 dienas. Tās varēs lietot gan piecas diennaktis pēc kārtas, gan jebkādā citādā secībā 15 dienu laikā. 5x24 stundu biļete visos maršrutos, kas izmantojama 15 dienu laikā, Rīdzinieka kartes īpašniekiem izmaksās 15.00 EUR, bet citi interesenti to var iegādāties par 25.00 EUR un ielādēt tikai zilajos e-talonos.

Biļešu reģistrācija jāveic katru reizi, iekāpjot sabiedriskajā transportā. Pēdējās biļetes reģistrācija jāuzsāk 14. dienā, jo 15. dienas pulksten 23:59 biļešu derīguma termiņš beigsies.

Svarīgi: izmantot biļetes ar atlaidi var tikai Rīdzinieka kartes īpašnieki.

Biļeti braucieniem ar atlaidi nevar nopirkt pie vadītāja! Biļetes cena, pērkot pie vadītāja, saglabājas iepriekšējā – 2,00 eiro.

    Rīdzinieka kartes portālā www.ridziniekakarte.lv (Rīdzinieka kartes portālā būs pieejami visi biļešu veidi. Katra biļešu veida cena tiks norādīta atbilstoši Rīdzinieka kartes lietotāja statusam);
    Biļešu pārdošanas automātos (līdz gada beigām to būs 90);
    Biļešu tirdzniecības vietās.

Ja braukšanas biļetes iegādāta Rīdzinieka portālā, braucienu ielāde Rīdzinieka kartē tiek veikta pēc e-talona principa, t.i., līdz 48 stundām.
Rīdzinieka karte aktivizējas, reģistrējot to validatorā.

Kur un kā iegūt Rīdzinieka karti, kā arī par citiem bonusiem, ko tā var sniegt, varat izlasīt šeit.

Avots: www.riga.lv

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux