Ēģiptes interesantākās zemūdens mistērijas izstādītas apskatei Eiropā

Nesenās Nīlas upes deltas izrakumu laikā bezpeļņas organizācija “Institut Européen d’Archéologie Sous-Marine” atklāja dažus satriecošus vēsturiskus priekšmetus, kuri ir saistīti ar ēģiptiešu dievu Ozīrisu. Kā vislabāk izrādīt un aizsargāt retas relikvijas, no kurām daudzas ir vairākus gadsimtus gulējušas okeāna dziļumos? Šis nav teorētisks jautājums, bet gan īsts izaicinājumus, ar ko ir sastapies Arābu pasaules institūts Parīzē.


Izstādes īpašniekiem bija nepieciešams atrast veidu, kā izrādīt savu unikālo kolekciju plašākai publikai, taču tajā pašā brīdī nodrošināt to aizsardzību. Tāpēc pēc palīdzības vērsās pie Eiropas “Guardina Industries Glass Group”, vadošā augstas kvalitātes komerciālā, dzīvojamo ēku un interjera stikla produktu ražotāja, kurš deva institūtam nepieciešamo atbildi. “Guardian” ir piekritis nodrošināt to abpusējo, antireflektīvo “Clarity™” stiklu vitrīnām ceļojošajai izstādei “Ozīriss, nogrimušās ēģiptiešu mistērijas”, kurā redzamas retas ēģiptiešu relikvijas. Vairāk nekā 290 relikviju ir izrādītas vitrīnās, kuras nosedz 1100m2 lielu laukumu.

““Guardian” veidotais abpusējais, neitrālās krāsas, antireflektīvais stikls “Clarity™” samazina gaismas atspīdumu līdz vienam procentam. Tas dod iespēju redzēt priekšmetus aiz stikla bez spoguļa efekta. Pietam, stikli ar “Clarity™” pārklājumu aizsargā objektus un relikvijas no saules UV stariem, kuri izraisa tekstila un krāsas balēšanu. Šis stikls ir radīts pielietošanai muzejos, mākslas galerijās, luksus veikalu vitrīnās vai automašīnu salonos” stāsta Maija Petkevičius, “Guardian” mārketinga vadītāja Baltijas valstīs.

“Guardian” lepojas ar iespēju būt šīs nozīmīgās izstādes oficiālais partneris, kurš sniedz iespēju plašākai publikai skaidri aplūkot Ozīrisa augšāmcelšanos.

Par „Guardian”:

„Guardian” ir globāls, dažādās jomās specializējies ražošanas uzņēmums, kura galvenā mītne ir Obernhilā, Mičiganas štatā. Tas ieņem vadošu pozīciju pludinātā stikla, gatavo stikla produktu, stikla šķiedru izolācijas un citu būvmateriālu komerciālu un dzīvojamo telpu un automobiļu interjeru pasūtījumos. Tās autobūves apdares grupa „SRG Global Inc.” ir viens no pasaulē lielākajiem attīstītu, augstas vērtības pārklājumu plastmasas piegādātājiem. „Guardian” ir inovāciju līderis, ieskaitot augstas veiktspējas stikla pārklājumu attīstību un citus attīstītus produktus. „Guardian”, tā meitas uzņēmumos un filiālēs tiek nodarbināti aptuveni 17 000 cilvēku Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

Vairāk informācijas: www.Guardian.com

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker