Kā tīrīt zamšādas apavus

Zamšādas kurpes vai zābaciņi kājās izskatās ļoti eleganti. Taču daudzi neriskē tādus iegādāties, tāpēc ka zamšādas apavi prasa daudz uzmanības un ļoti rūpīgu kopšanu. Taču, ja zināt, kā pareizi tīrīt zamšādas apavus un izmantot speciālus to kopšanas līdzekļus, apavi vienmēr būs teicamā kārtībā. Ir dažādi zamšādas apavu tīrīšanas veidi.

Kā cīnīties ar putekļiem


Putekļi nosēžas pat uz sienām, tāpēc arī tās laiku pa laikam jātīra ar putekļu sūcēju. Bet tapetes, sevišķi struktūrtapetes ar dažādiem lureksiem, savāc daudz vairāk putekļu nekā poliestera aizkari.

Ātrā mājas uzkopšana


Idejas vienkāršai sadzīves organizēšanai – stāstām, kā ieekonomēt uz paklāju tīrīšanas un apavu kopšanas rēķina, un kā ieviest kārtību mājās dažu minūšu laikā.

Kā izplānot ideālu iebūvēto skapi?Lai skapī pietiktu vietas visu ģimenes locekļu lietām, drēbes uz plauktiem gulētu līdzenās kārtās un neburzītos, bet nepieciešamā aksesuāra meklēšana neievilktos stundām ilgi, nepieciešams pārdomāti izplānot skapja iekšējo uzbūvi. Piedāvājam stratēģiju, ar kuras palīdzību jūs varēsiet izplānot savu ideālo kupejskapi!

Ābolu rozīšu kūka

Tā kā šobrīd ļoti aktuāls jautājums daudziem ir ābolu ražas pielietojums kulinārijā, piedāvājam ideju kūkai no ābolu rozītēm.
Ņem nelielu kūkas formiņu, tajā ieklāj smilšu mīklu.
Ābolus sagriež ļoti plānās šķēlītēs.
Kārto tā, kā redzams attēlā.
Cep tik ilgi, kamēr āboli un mīkla ieguvuši zeltainu nokrāsu.

Smidzinātājs dārzam no pudeles

 

Smidzinātāju dārzam ir iespējams izveidot no plastmasas pudeles. Vienkārši izduriet pudelē caurumus (tajos var ievietot arī trubiņas kā attēlā) un piestipriniet pudeles kaklam dārza šļūteni.

Dzērienu dzesētuve

Mājās uzradies kāds lieks ledusskapis, kurš ir darba kārtībā, taču mājā tam vieta neatrodas?
Šo situāciju pavisam vienkārši var atrisināt, izgatavojot tam skaistu koka apdari un kājas un izmantot to kā dzesētāju ārtelpu viesībām.

Būsim uzmanīgi vētras laikā!

Saskaņā ar Latvijas Vides, Ģeoloģijas un Meteoroloģijas centra (LVĢMC) sniegto informāciju šonakt Latviju sasniegs vētra. Vakarā pēc plkst. 18:00 dienvidrietumu vējš sāks pieņemties spēkā, nakts pirmajā pusē Baltijas jūras piekrastē brāzmās jau sasniedzot 25 m/s. Nakts vidū un otrajā pusē arī Vidzemes ziemeļos brāzmās sasniedzot 25 m/s. Rīgā pēc pusnakts ir gaidāmas vēja brāzmas līdz 20-23 m/s.

Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker