Ieteikumi labākam iedegumam

Lai arī ne visas dienas pašlaik ir saulainas, tomēr beidzot var sacīt, ka vasara ir sākusies. Lai efektīvāk izmantotu katru brīdi, ko pavadāt saulē, piedāvājam dažus vienkāršus ieteikumus, kas palīdzēs iegūt veselīgu un vienmērīgu iedegumu.

Ar ko nēsāt mūžīgi modīgos džinsu svārkus

Ar ko kombinēt džinsu svārkus, kleitas, sarafānus? Diezin vai ir kāda sieviete, kurai garderobē nav kāda iemīļota džinsu auduma izstrādājuma. Ja kāda arī ir, tad mēs esam pārliecināti, ka šobrīd viņa atrodas veikala drēbju pielaikošanas kabīnē, tērpusies džinsu svārkos, un, vērojot savu atspulgu spogulī, domā: „Ar ko vislabāk kopā nēsāt džinsu svārkus? Varbūt pie reizes šo to vēl vajadzētu nopirkt?”

Idejas gumijas zābakiemVēlies uzzināt, kā padarīt gumijas zābakus košākus un krāsainākus? Diy.lv piedāvā vairākas idejas, lai to izdarītu.

1. Piestiprini dekoru


Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atsvaidzināt gumijnieku izskatu, ir piestiprināt mazu pušķīti vai cita veida dekoru. Iesakām izmantot stingras papīra saspraudes vai klipšus, kas paredzēti auskaru izgatavošanai. Neduriet zābakos caurumus, lai kaut ko piestiprinātu, jo tā jūs varat sabojāt zābakus - no vietas, kur piestiprināts krāšņuma elements, zābaks var sākt plīst. Pievērsiet uzmanību arī tam, kāda veida dekoru piestiprināt - zābakus vilksiet lietainā laikā, tāpēc veidot spalvu pušķus nebūtu īpaši praktiski.
Dažādus rotājumus, vari arī pielīmēt pie zābakiem. Lai to izdarītu, izmanto līmi, kas paredzēta gumijai vai kādu elastīgu, ūdensizturīgu līmi. Nekādā gadījumā neizmanto superlīmi, jo tā pēc nožūšanas kļūst cieta!

2. Nokrāso!


Ja vēlaties zābakus nokrāsot, pievērsiet uzmanību vairākiem faktoriem:
Ar ko krāsot gumijas zābakus - gumija ir ļoti elastīgs materiāls, tāpēc tā ir jākrāso ar speciālu gumijas krāsu. Tā ir pieejama aerosolos un parasti tiek izmantota dažādu autodetaļu krāsošanai. Varat mēģināt izmantot arī akrila un poliuretāna krāsas, ko izmanto celtniecībā. Tiesa, šo krāsu noturīgumu nav iespējams garantēt.
Kā krāsot - darbus veiciet labi vēdinātās telpās, vietā, kur krāsosiet noklājiet avīzes, lai veidotu izteiktas līnijas, norobežojiet tās ar papīra līmlenti.Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker